Sivas Oto Yağ ve Filtre Değişim Servisi - Serçe

0542 377 19 37
Rasim KARAÇALI Hemen Ara

Randevu & Bilgi için Bizi Arayın

Sivas'ta aracınızı güvenle teslim edebileceğiniz bir oto servis. Sadece orjinal ürünler kullanmaktayız.
Ara
Sivas Oto Yağ ve Filtre Değişimi Servisi

Sivas Oto Yağ ve Filtre Değişimi Servisi

Sivas Oto Tamir

Sivas'ta aracınızın 15 bin, 30 bin, 90 bin gibi aralıklarla yapılması gereken ağır bakımlarını da yağ değişimi için geldiğinizde kontrol ederek size hatırlatıyoruz.

Sivas Periyodik Yağ Bakımı

Öz Huzur Oto Motor'da araçlarınızın periyodik yağ bakımının yapımını da üstleniyoruz. Yağ,Yağ Filtresi,Hava Filtresi,Polen Filtresi,Yakıt Filtresi gibi tüm gerekli yedek parçalar ve yağlar stoklarımızda mevcuttur. Tüm prosedörler standartlara ve aracın kitapçığında önerilen değerlere göre uygulanmaktadır.

Sivas Bilgisayarlı Arıza Tespiti

Aracınızda yağ lambası, arıza lambası, uyarı lambası gibi göstergede çıkan uyarıları bilgisayarlı arıza tespit cihazımızla ortadan kaldırıyoruz. Ayrıca motor yağ bakımı sonrasında 10 bin KM veya 15 bin km olarak aracınıza yağ bakım servisi olarak kodlama yapıyoruz.

Sivas Castrol Yağ Değişim servisi Sivas Petronas Yağ Değişim servisi Sivas Shell Yağ Değişim servisi Sivas Mobil1 Yağ Değişim servisi

Yağ ve Filtre Değişimi

Aracınızın motor yağının değişimi motor ömrü ve sağlığı açısından çok önemlidir. Aracınızın motoru çalışırken içerisinde oluşan sıcaklık ve sürtünme motor yağı tarafından azaltılarak aracınızın uzun yıllar sağlıklı çalışmasını sağlar. Fakat periyodik yağ bakımını aksatırsanız, aracınızın motor ömrüne zararlı olacaktır.

Aracınıza Uygun Motor Yağını Seçin

Sivas'ta oto yağ değişimi veya periyodik yağ ve filtre bakımı yaptıracaksanız, öncelikle kullanılan motor yağını aracınıza uygun seçmelisiniz. Araç üretici markanızın tavsiye ettiği motor yağı markasını kullanarak yağ bakımı yapmanız her zaman faydalı olacaktır. Fakat bazı durumlarda (örneğin aracınız yağ yakıyor, eksiltiyorsa) daha kaliteli veya farklı özellikleri olan motor yağlarını kullanabilirsiniz.

Castrol, Petronas, Liquimoly, Mobil1... Hangi Marka Motor Yağı Kullanmalıyım?

Her araç üreticisi farklı bir motor yağı markası önerir. Bu durum ikili anlaşmalara ve aracınızdaki motorun özelliklerine göre değişmektedir. Sivas Öz Huzur Oto olarak castrol, petronas, liquimoly ve Mobil1 gibi motor yağı markalarının hepsini yağ değişimi esnasında müşterilerimize sunmaktayız. Periyodik yağ bakımı sırasında sizin tercih ettiğiniz motor yağını kullanarak yağ değişimi yapıyoruz.

Tamir ve Bakım Hizmeti Verdiğimiz Markalar

Arabanızın yıllık bakımını doğru bir şekilde yapmak istiyorsanız güvenle bizi tercih edebilirsiniz. Öz Huzur Oto Motor olarak sivas oto yağ değişimi ve sivas oto tamir sektöründe 40 yılı aşkın tecrübemizle hizmet vermekteyiz. Aracınızın KM'si farketmeksizin 15 bin, 30 bin, 90 bin gibi tüm periyodik bakımlarını orjinal yedek parçalar ve orjinal motor yağı kullanarak yapıyoruz. Yağ değişimi, Debriyaj Seti değişimi, Yağ ve Hava Filtresi değişimi gibi periyodik bakımların yanı sıra ağır bakım da yapmaktayız.

Kullandığımız Markalar

Orjinal OEM Ürünlerimizle Aracınız Hep İlk Günki Gibi.
Aracınızın tamir ve bakımı için Hemen Arayın