Sivas Renault Servisi - Tamir ve Bakım - Serçe

0542 377 19 37
Rasim KARAÇALI Hemen Ara

Randevu & Bilgi için Bizi Arayın

Sivas'ta aracınızı güvenle teslim edebileceğiniz bir oto servis. Sadece orjinal ürünler kullanmaktayız.
Ara
Sivas Renault Servisi

Sivas Renault Özel Servisi

Sivas Renault Tamir

Öz Huzur Oto Motor Tamir & Bakım Servisi olarak Renault marka araçlarınızı gerekli özeni göstererek tamir ediyoruz. Yedek parça konusunda sizin isteğiniz ve bizim önerimiz doğrultusunda hareket ediyoruz.

Sivas Renault Periyodik Bakım

Öz Huzur Oto Motor'da Renault marka araçlarınızın periyodik bakımının yapımını da üstleniyoruz. Yağ,Yağ Filtresi,Hava Filtresi,Polen Filtresi,Yakıt Filtresi gibi tüm gerekli yedek parçalar ve yağlar stoklarımızda mevcuttur. Tüm prosedörler standartlara ve aracın kitapçığında önerilen değerlere göre uygulanmaktadır.

Sivas Renault Bilgisayarlı Arıza Tespiti

Renault aracınızda arıza lambası mı yanıyor? Veya araçta kimsenin tespit edemediği bir arıza mı mevcut? Hemen Öz Huzur Oto Motor'a getirin, Launch x431 arıza tespit cihazımızla arızayı saptayıp aracınızı tamir edelim.

Renault Modelleri

Renault Modelleri

Renault marka araçlarınızı servisimizde güvenle tamir ettirebilirsiniz. Yıl sınırı olmadan tüm VW marka araçlara tamir hizmeti vermekteyiz. Clio, Fluence, Laguna, Latitude, Megane, Modus, Scenic, Symbol, Taliant, Talisman model araçlarınız tamir edilir.

Renault Tarihçesi

1899'da Louis Renault adında bir genç mühendis firmayı kurdu. 3 Yıl sonra 2 silindirli bir motor üretti ve birinci dünya savaşı sırasında kara araçları yapımında büyük rol oynadı.1945 yılında ise Renault fransa'da devlet markası haline geldi. Türkiye'deki ilk Renault fabrikası 1980 yılında Bursa'da açıldı.1985'de Türkiye'de üretilen ilk dizel otomatik aracı Renault 9 üretilmeye başlandı.Renault, ülkemizde en yaygın satış ve servis ağına sahip markalardan biri olma özelliğini korumaktadır.

Tamir ve Bakım Hizmeti Verdiğimiz Markalar

Arabanızın yıllık bakımını doğru bir şekilde yapmak istiyorsanız güvenle bizi tercih edebilirsiniz. Öz Huzur Oto Motor olarak sivas oto yağ değişimi ve sivas oto tamir sektöründe 40 yılı aşkın tecrübemizle hizmet vermekteyiz. Aracınızın KM'si farketmeksizin 15 bin, 30 bin, 90 bin gibi tüm periyodik bakımlarını orjinal yedek parçalar ve orjinal motor yağı kullanarak yapıyoruz. Yağ değişimi, Debriyaj Seti değişimi, Yağ ve Hava Filtresi değişimi gibi periyodik bakımların yanı sıra ağır bakım da yapmaktayız.

Kullandığımız Markalar

Orjinal OEM Ürünlerimizle Aracınız Hep İlk Günki Gibi.
Aracınızın tamir ve bakımı için Hemen Arayın