Sivas Subaru Servisi - Tamir ve Bakım - Serçe

0542 377 19 37
Rasim KARAÇALI Hemen Ara

Randevu & Bilgi için Bizi Arayın

Sivas'ta aracınızı güvenle teslim edebileceğiniz bir oto servis. Sadece orjinal ürünler kullanmaktayız.
Ara
Sivas Subaru Servisi

Sivas Subaru Özel Servisi

Sivas Subaru Tamir

Öz Huzur Oto Motor Tamir & Bakım Servisi olarak Subaru marka araçlarınızı gerekli özeni göstererek tamir ediyoruz. Yedek parça konusunda sizin isteğiniz ve bizim önerimiz doğrultusunda hareket ediyoruz.

Sivas Subaru Periyodik Bakım

Öz Huzur Oto Motor'da Subaru marka araçlarınızın periyodik bakımının yapımını da üstleniyoruz. Yağ,Yağ Filtresi,Hava Filtresi,Polen Filtresi,Yakıt Filtresi gibi tüm gerekli yedek parçalar ve yağlar stoklarımızda mevcuttur. Tüm prosedörler standartlara ve aracın kitapçığında önerilen değerlere göre uygulanmaktadır.

Sivas Subaru Bilgisayarlı Arıza Tespiti

Subaru aracınızda arıza lambası mı yanıyor? Veya araçta kimsenin tespit edemediği bir arıza mı mevcut? Hemen Öz Huzur Oto Motor'a getirin, Launch x431 arıza tespit cihazımızla arızayı saptayıp aracınızı tamir edelim.

Subaru Modelleri

Subaru Modelleri

Subaru marka araçlarınızı servisimizde güvenle tamir ettirebilirsiniz. Öz Huzur Oto Motor'da Subaru XV, Forester, Outback, BRZ, Levorg, Impreza, Justy, Legacy, Leone, SVX, Tribeca modelleri tamir edilir.

Subaru Tarihçesi

3 Mart 1958'de, ayırt edici bir kişiliğe sahip bir binek otomobil piyasaya sürüldü: Subaru 360. O tarihlerde, Japon otomobil üreticileri Japon hükümeti tarafından savunulan küçük "insan'ın" otomobillerini geliştirmeye çalışıyorlardı. Ağustos 1969'da, Subaru 360'ın yerini alan Subaru R-2 tanıtıldı. Yeni dönem için tasarlanan R-2, mini-otomobil konseptinin yaygınlaştırılmasındaki rolü nedeniyle büyük ilgi gören bir mini-sedan idi. R-2 iyi performans gösterdi ve Japonya'nın girmekte olduğu "karayolları dönemi" için tasarlandı. Mükemmel dengesi R-2'nin bozuk yollarda kolaylıkla sürülebileceği anlamına geliyordu. Birinci nesil Justy Subaru Justy Şubat 1984'te piyasaya sürüldü. 1987'de Justy, gelişmiş bir otomatik şanzıman sistemi ile donatıldı: Subaru ECVT olarak adlandırılan dünyanın ilk elektro-sürekli değişken şanzımanı.

Tamir ve Bakım Hizmeti Verdiğimiz Markalar

Arabanızın yıllık bakımını doğru bir şekilde yapmak istiyorsanız güvenle bizi tercih edebilirsiniz. Öz Huzur Oto Motor olarak sivas oto yağ değişimi ve sivas oto tamir sektöründe 40 yılı aşkın tecrübemizle hizmet vermekteyiz. Aracınızın KM'si farketmeksizin 15 bin, 30 bin, 90 bin gibi tüm periyodik bakımlarını orjinal yedek parçalar ve orjinal motor yağı kullanarak yapıyoruz. Yağ değişimi, Debriyaj Seti değişimi, Yağ ve Hava Filtresi değişimi gibi periyodik bakımların yanı sıra ağır bakım da yapmaktayız.

Kullandığımız Markalar

Orjinal OEM Ürünlerimizle Aracınız Hep İlk Günki Gibi.
Aracınızın tamir ve bakımı için Hemen Arayın