Sivas Lada Servisi - Tamir ve Bakım - Serçe

0542 377 19 37
Rasim KARAÇALI Hemen Ara

Randevu & Bilgi için Bizi Arayın

Sivas'ta aracınızı güvenle teslim edebileceğiniz bir oto servis. Sadece orjinal ürünler kullanmaktayız.
Ara
Sivas oto tamir

Sivas Lada Özel Servisi

Sivas Lada Tamir

Öz Huzur Oto Motor Tamir & Bakım Servisi olarak Lada marka araçlarınızı gerekli özeni göstererek tamir ediyoruz. Yedek parça konusunda sizin isteğiniz ve bizim önerimiz doğrultusunda hareket ediyoruz.

Sivas Lada Periyodik Bakım

Öz Huzur Oto Motor'da Lada marka araçlarınızın periyodik bakımının yapımını da üstleniyoruz. Yağ,Yağ Filtresi,Hava Filtresi,Polen Filtresi,Yakıt Filtresi gibi tüm gerekli yedek parçalar ve yağlar stoklarımızda mevcuttur. Tüm prosedörler standartlara ve aracın kitapçığında önerilen değerlere göre uygulanmaktadır.

Sivas Lada Bilgisayarlı Arıza Tespiti

Lada aracınızda arıza lambası mı yanıyor? Veya araçta kimsenin tespit edemediği bir arıza mı mevcut? Hemen Öz Huzur Oto Motor'a getirin, Launch x431 arıza tespit cihazımızla arızayı saptayıp aracınızı tamir edelim.

Lada Modelleri

Lada Modelleri

Lada marka araçlarınızı servisimizde güvenle tamir ettirebilirsiniz. Yıl sınırı olmadan tüm Lada marka araçlara tamir hizmeti vermekteyiz. Niva, Priora, Samara, VAZ, Vega model araçlarınız tamir edilir.

Lada Tarihçesi

1966'da o zamanların CCCP'si (Sovyet Sosyalist Cumhuriyetler Birliği), günümüzün Rusya'sında kurulan Lada'nın anlamı Rusların dilinde "Aşk Tanrıçası" anlamına geliyor. O yıllarda teknoloji konusunda Fiat'tan yardım alan Lada, dayanıklı otomobilleriyle 80'li yılların sonu 90'lı yılların başlarında Türkiye'ye en çok ithal edilen markadır. Renault'un %25 hissesini 2008 yılında almasından sonra şaşırtıcı bir şekilde 2010 yılında türkiye pazarından çekilen Lada sonraki yıllarda tekrardan ülkemizde faaliyete geçti.

Tamir ve Bakım Hizmeti Verdiğimiz Markalar

Arabanızın yıllık bakımını doğru bir şekilde yapmak istiyorsanız güvenle bizi tercih edebilirsiniz. Öz Huzur Oto Motor olarak sivas oto yağ değişimi ve sivas oto tamir sektöründe 40 yılı aşkın tecrübemizle hizmet vermekteyiz. Aracınızın KM'si farketmeksizin 15 bin, 30 bin, 90 bin gibi tüm periyodik bakımlarını orjinal yedek parçalar ve orjinal motor yağı kullanarak yapıyoruz. Yağ değişimi, Debriyaj Seti değişimi, Yağ ve Hava Filtresi değişimi gibi periyodik bakımların yanı sıra ağır bakım da yapmaktayız.

Kullandığımız Markalar

Orjinal OEM Ürünlerimizle Aracınız Hep İlk Günki Gibi.
Aracınızın tamir ve bakımı için Hemen Arayın