Sivas Dacia Servisi - Tamir ve Bakım - Serçe

0542 377 19 37
Rasim KARAÇALI Hemen Ara

Randevu & Bilgi için Bizi Arayın

Sivas'ta aracınızı güvenle teslim edebileceğiniz bir oto servis. Sadece orjinal ürünler kullanmaktayız.
Ara
Sivas Dacia Servisi

Sivas Dacia Özel Servisi

Sivas Dacia Tamir

Öz Huzur Oto Motor Tamir & Bakım Servisi olarak Dacia marka araçlarınızı gerekli özeni göstererek tamir ediyoruz. Yedek parça konusunda sizin isteğiniz ve bizim önerimiz doğrultusunda hareket ediyoruz.

Sivas Dacia Periyodik Bakım

Öz Huzur Oto Motor'da Dacia marka araçlarınızın periyodik bakımının yapımını da üstleniyoruz. Yağ,Yağ Filtresi,Hava Filtresi,Polen Filtresi,Yakıt Filtresi gibi tüm gerekli yedek parçalar ve yağlar stoklarımızda mevcuttur. Tüm prosedörler standartlara ve aracın kitapçığında önerilen değerlere göre uygulanmaktadır.

Sivas Dacia Bilgisayarlı Arıza Tespiti

Dacia'nızda arıza lambası mı yanıyor? Veya araçta kimsenin tespit edemediği bir arıza mı mevcut? Hemen Öz Huzur Oto Motor'a getirin, Launch x431 arıza tespit cihazımızla arızayı saptayıp aracınızı tamir edelim.

Dacia Modelleri

Dacia Modelleri

Dacia marka araçlarınızı servisimizde güvenle tamir ettirebilirsiniz. Yıl sınırı olmadan tüm VW marka araçlara tamir hizmeti vermekteyiz. Polo,Golf,Jetta,Passat,Tiguan,CC,Arteon,Bettle,Scirocco,Passat Variant,Touareg,Transporter,Caddy,Amarok,Caravelle,Bora,Eos,Lupo,Touran,Vento model araçlarınız tamir edilir.

Dacia Tarihçesi

Romanya malı olan Dacia kendi ülkesinin hükumeti tarafından 1966'da kurulduktan sonra parçaların birleştirilmesi ve araçların boyanması konusunda Renault ile anlaşma yapmıştır.1969'da Dacia 1300 ve 1301'in üretimine başlandı. Bu modeller ülkemizde Renault 12 olarak bilinir. 1999 yılında kriz sebebiyle Renault tarafından alındı ve ürettiği Dacia 1100, 1300, Lastun, Solenza ve Dacia Pick-Up modelleri ile anıldı. Şu an renault bünyesinde Duster,Sandero gibi modeller üretilmeye devam ediyor.

Tamir ve Bakım Hizmeti Verdiğimiz Markalar

Arabanızın yıllık bakımını doğru bir şekilde yapmak istiyorsanız güvenle bizi tercih edebilirsiniz. Öz Huzur Oto Motor olarak sivas oto yağ değişimi ve sivas oto tamir sektöründe 40 yılı aşkın tecrübemizle hizmet vermekteyiz. Aracınızın KM'si farketmeksizin 15 bin, 30 bin, 90 bin gibi tüm periyodik bakımlarını orjinal yedek parçalar ve orjinal motor yağı kullanarak yapıyoruz. Yağ değişimi, Debriyaj Seti değişimi, Yağ ve Hava Filtresi değişimi gibi periyodik bakımların yanı sıra ağır bakım da yapmaktayız.

Kullandığımız Markalar

Orjinal OEM Ürünlerimizle Aracınız Hep İlk Günki Gibi.
Aracınızın tamir ve bakımı için Hemen Arayın