Sivas Tofaş Servisi - Tamir ve Bakım - Serçe

0542 377 19 37
Rasim KARAÇALI Hemen Ara

Randevu & Bilgi için Bizi Arayın

Sivas'ta aracınızı güvenle teslim edebileceğiniz bir oto servis. Sadece orjinal ürünler kullanmaktayız.
Ara
Sivas Tofaş Servisi

Sivas Tofaş Özel Servisi

Sivas Tofaş Tamir

Öz Huzur Oto Motor Tamir & Bakım Servisi olarak Tofaş marka araçlarınızı gerekli özeni göstererek tamir ediyoruz. Yedek parça konusunda sizin isteğiniz ve bizim önerimiz doğrultusunda hareket ediyoruz.

Sivas Tofaş Periyodik Bakım

Öz Huzur Oto Motor'da Tofaş marka araçlarınızın periyodik bakımının yapımını da üstleniyoruz. Yağ,Yağ Filtresi,Hava Filtresi,Polen Filtresi,Yakıt Filtresi gibi tüm gerekli yedek parçalar ve yağlar stoklarımızda mevcuttur. Tüm prosedörler standartlara ve aracın kitapçığında önerilen değerlere göre uygulanmaktadır.

Sivas Tofaş Bilgisayarlı Arıza Tespiti

Tofaş aracınızda arıza lambası mı yanıyor? Veya araçta kimsenin tespit edemediği bir arıza mı mevcut? Hemen Öz Huzur Oto Motor'a getirin, Launch x431 arıza tespit cihazımızla arızayı saptayıp aracınızı tamir edelim.

Tofaş Modelleri

Tofaş Modelleri

Tofaş marka araçlarınızı 30 yıllık tecrübesiyle Öz Huzur Oto Motor Tamir ve Bakım Servisi sahibi Rasim Karaçalı'nın eline güvenle teslim edebilirsiniz. Doğan, Kartal, Murat, Şahin, Serçe gibi tüm modellere tamir ve bakım hizmeti mevcuttur.

Tofaş Tarihçesi

1969.kurulan tofaş ilk ihracatını 1974 yılında yapmıştır. Aynı zamanda bu yılda Murat 131 üretimine de başlanmıştır. 1977'de Şahin,1981'de Kartal ve Doğan üretimine başlanırken 1990'da farklı bir tasarım ile Tempra boy göstermiştir. 2001 yılında Alfa Romeo'nun türkiye temsilciliğini alan marka 2002'de küresel pazara girmiştir. Koç holding'in bir parçası olan Tofaş halen Fiat ile işbirliği içindedir.

Tamir ve Bakım Hizmeti Verdiğimiz Markalar

Arabanızın yıllık bakımını doğru bir şekilde yapmak istiyorsanız güvenle bizi tercih edebilirsiniz. Öz Huzur Oto Motor olarak sivas oto yağ değişimi ve sivas oto tamir sektöründe 40 yılı aşkın tecrübemizle hizmet vermekteyiz. Aracınızın KM'si farketmeksizin 15 bin, 30 bin, 90 bin gibi tüm periyodik bakımlarını orjinal yedek parçalar ve orjinal motor yağı kullanarak yapıyoruz. Yağ değişimi, Debriyaj Seti değişimi, Yağ ve Hava Filtresi değişimi gibi periyodik bakımların yanı sıra ağır bakım da yapmaktayız.

Kullandığımız Markalar

Orjinal OEM Ürünlerimizle Aracınız Hep İlk Günki Gibi.
Aracınızın tamir ve bakımı için Hemen Arayın