Sivas Mitsubishi Servisi - Tamir ve Bakım - Serçe

0542 377 19 37
Rasim KARAÇALI Hemen Ara

Randevu & Bilgi için Bizi Arayın

Sivas'ta aracınızı güvenle teslim edebileceğiniz bir oto servis. Sadece orjinal ürünler kullanmaktayız.
Ara
Sivas Mitsubishi Servisi

Sivas Mitsubishi Özel Servisi

Sivas Mitsubishi Tamir

Öz Huzur Oto Motor Tamir & Bakım Servisi olarak Mitsubishi marka araçlarınızı gerekli özeni göstererek tamir ediyoruz. Yedek parça konusunda sizin isteğiniz ve bizim önerimiz doğrultusunda hareket ediyoruz.

Sivas Mitsubishi Periyodik Bakım

Öz Huzur Oto Motor'da Mitsubishi marka araçlarınızın periyodik bakımının yapımını da üstleniyoruz. Yağ,Yağ Filtresi,Hava Filtresi,Polen Filtresi,Yakıt Filtresi gibi tüm gerekli yedek parçalar ve yağlar stoklarımızda mevcuttur. Tüm prosedörler standartlara ve aracın kitapçığında önerilen değerlere göre uygulanmaktadır.

Sivas Mitsubishi Bilgisayarlı Arıza Tespiti

Mitsubishiinizde arıza lambası mı yanıyor? Veya araçta kimsenin tespit edemediği bir arıza mı mevcut? Hemen Öz Huzur Oto Motor'a getirin, Launch x431 arıza tespit cihazımızla arızayı saptayıp aracınızı tamir edelim.

Mitsubishi Modelleri

Mitsubishi Modelleri

Mitsubishi marka araçlarınız Öz Huzur Oto Motor'da tamir edilir. ASX, Outlander, Pajero, L200, Space Star, Attrage, Lancer, Colt, 3000GT, Carisma, Eclipse, Galant, Grandis gibi tüm modeller içni tamir hizmeti mevcuttur.

Mitsubishi Tarihçesi

1870 yılında ilk kurulduğunda bir denizlerarası nakliyat firması olan Mitsubishi binek otomobil üretimlerine 1970 yılında başlamıştır. Japonca'da anlamı üç elmas anlamına gelen Mitsubishi Türkiye pazarında Temsa ortaklığı ile bulunmakta.

Tamir ve Bakım Hizmeti Verdiğimiz Markalar

Arabanızın yıllık bakımını doğru bir şekilde yapmak istiyorsanız güvenle bizi tercih edebilirsiniz. Öz Huzur Oto Motor olarak sivas oto yağ değişimi ve sivas oto tamir sektöründe 40 yılı aşkın tecrübemizle hizmet vermekteyiz. Aracınızın KM'si farketmeksizin 15 bin, 30 bin, 90 bin gibi tüm periyodik bakımlarını orjinal yedek parçalar ve orjinal motor yağı kullanarak yapıyoruz. Yağ değişimi, Debriyaj Seti değişimi, Yağ ve Hava Filtresi değişimi gibi periyodik bakımların yanı sıra ağır bakım da yapmaktayız.

Kullandığımız Markalar

Orjinal OEM Ürünlerimizle Aracınız Hep İlk Günki Gibi.
Aracınızın tamir ve bakımı için Hemen Arayın