Sivas Hyundai Servisi - Tamir ve Bakım - Serçe

0542 377 19 37
Rasim KARAÇALI Hemen Ara

Randevu & Bilgi için Bizi Arayın

Sivas'ta aracınızı güvenle teslim edebileceğiniz bir oto servis. Sadece orjinal ürünler kullanmaktayız.
Ara
Sivas Hyundai Servisi

Sivas Hyundai Özel Servisi

Sivas Hyundai Tamir

Öz Huzur Oto Motor Tamir & Bakım Servisi olarak Hyundai marka araçlarınızı gerekli özeni göstererek tamir ediyoruz. Yedek parça konusunda sizin isteğiniz ve bizim önerimiz doğrultusunda hareket ediyoruz.

Sivas Hyundai Periyodik Bakım

Öz Huzur Oto Motor'da Hyundai marka araçlarınızın periyodik bakımının yapımını da üstleniyoruz. Yağ,Yağ Filtresi,Hava Filtresi,Polen Filtresi,Yakıt Filtresi gibi tüm gerekli yedek parçalar ve yağlar stoklarımızda mevcuttur. Tüm prosedörler standartlara ve aracın kitapçığında önerilen değerlere göre uygulanmaktadır.

Sivas Hyundai Bilgisayarlı Arıza Tespiti

Hyundai'nizde arıza lambası mı yanıyor? Veya araçta kimsenin tespit edemediği bir arıza mı mevcut? Hemen Öz Huzur Oto Motor'a getirin, Launch x431 arıza tespit cihazımızla arızayı saptayıp aracınızı tamir edelim.

Hyundai Modelleri

Hyundai Modelleri

Hyundai i10, i20, i30, Accent Blue, Elantra, ix35, Tucson, Santa Fe, Accent, Accent Era, Getz, Atos, iX20, ix55, H100, Coupe, Excel, Galloper, Genesis, Grandeur, i40, Matrix, S-Coupe, Sonata ve diğer tüm Hyundai modellerinin tamiri Öz Huzur Oto'da yapılmaktadır.

Hyundai Tarihçesi

1947'de inşaat firmasıyken 1967'de otomobil sektörüne de giriş yapan Hyundai,1976'da Pony,1985'de Excel modelini ihraç etmeye başladı. Yıllar sonra 1997'de Kocaeli İzmit/Türkiye'de Hyundai fabrikası kuruldu ve ülkemizdeki Hyundai i10 ve i20 modelleri günümüzde orada üretilmektedir. 2006 da en büyük 6.otomobil firması haline gelen Hyundai yakın tarihte Cisco ile bir işbirliği yaptı. Bu işbirliğinin amacı Hyundai araçlarının birbiriyle trafikte veya trafik dışı iletişime geçmesini kapsıyor.

Tamir ve Bakım Hizmeti Verdiğimiz Markalar

Arabanızın yıllık bakımını doğru bir şekilde yapmak istiyorsanız güvenle bizi tercih edebilirsiniz. Öz Huzur Oto Motor olarak sivas oto yağ değişimi ve sivas oto tamir sektöründe 40 yılı aşkın tecrübemizle hizmet vermekteyiz. Aracınızın KM'si farketmeksizin 15 bin, 30 bin, 90 bin gibi tüm periyodik bakımlarını orjinal yedek parçalar ve orjinal motor yağı kullanarak yapıyoruz. Yağ değişimi, Debriyaj Seti değişimi, Yağ ve Hava Filtresi değişimi gibi periyodik bakımların yanı sıra ağır bakım da yapmaktayız.

Kullandığımız Markalar

Orjinal OEM Ürünlerimizle Aracınız Hep İlk Günki Gibi.
Aracınızın tamir ve bakımı için Hemen Arayın