Sivas Ford Servisi - Tamir ve Bakım - Serçe

0542 377 19 37
Rasim KARAÇALI Hemen Ara

Randevu & Bilgi için Bizi Arayın

Sivas'ta aracınızı güvenle teslim edebileceğiniz bir oto servis. Sadece orjinal ürünler kullanmaktayız.
Ara
Sivas Ford Servisi

Sivas Ford Özel Servisi

Sivas Ford Tamir

Öz Huzur Oto Motor Tamir & Bakım Servisi olarak Ford marka araçlarınızı gerekli özeni göstererek tamir ediyoruz. Yedek parça konusunda sizin isteğiniz ve bizim önerimiz doğrultusunda hareket ediyoruz.

Sivas Ford Periyodik Bakım

Öz Huzur Oto Motor'da Ford marka araçlarınızın periyodik bakımının yapımını da üstleniyoruz. Yağ,Yağ Filtresi,Hava Filtresi,Polen Filtresi,Yakıt Filtresi gibi tüm gerekli yedek parçalar ve yağlar stoklarımızda mevcuttur. Tüm prosedörler standartlara ve aracın kitapçığında önerilen değerlere göre uygulanmaktadır.

Sivas Ford Bilgisayarlı Arıza Tespiti

Ford aracınızda arıza lambası mı yanıyor? Veya araçta kimsenin tespit edemediği bir arıza mı mevcut? Hemen Öz Huzur Oto Motor'a getirin, Launch x431 arıza tespit cihazımızla arızayı saptayıp aracınızı tamir edelim.

Ford Modelleri

Ford Modelleri

Ford marka bireysel veya Kurumsal araçlarınızın her türlü tamiri Öz Huzur Oto'da yapılır. Ford Fiesta, Focus, Mondeo, Kuga, B-Max, C-Max, Edge, S-Max, Galaxy, Tourneo Courier, Tourneo Connect, Ranger, Transit Courier, Transit Connect, Mustang, Escort, Fusion, Taunus, Explorer, Festiva, Granada, Ka, Orion, Scorpio, Sierra gibi modellerin tamiri yapılır.

Ford Tarihçesi

Marka resmi olarak 1903 yılında kurulsa da ilk aracı kurucusu Henry Ford bireysel olarak 1896 yılında yapmıştır. 1908 yılında Ford Model T üretimine ve satışına başlandı ve 19 yılda 15 Milyon satış rakamına ulaştı. Model T üretimi 1927'de durdurularak yeni ve daha iyi bir model olan Ford Model A üretilmeye başlandı. Günümüze her otomobilde yapılan çarpışma testleri ford markasında ilk olarak 1954 yılında yapılmaya başlandı. Bunun ardından markanın ikonik ve en hızlı satılan modeli olan Ford Mustang üretildi. Günümüzde kullandığımız 3 noktalı emniyet kemerini 1970 yılında tüm modellerine uyarlayan ford, 2009 yılında Turbo şarj teknolojili ecoBoost motoruyla birçok ödül aldı.

Tamir ve Bakım Hizmeti Verdiğimiz Markalar

Arabanızın yıllık bakımını doğru bir şekilde yapmak istiyorsanız güvenle bizi tercih edebilirsiniz. Öz Huzur Oto Motor olarak sivas oto yağ değişimi ve sivas oto tamir sektöründe 40 yılı aşkın tecrübemizle hizmet vermekteyiz. Aracınızın KM'si farketmeksizin 15 bin, 30 bin, 90 bin gibi tüm periyodik bakımlarını orjinal yedek parçalar ve orjinal motor yağı kullanarak yapıyoruz. Yağ değişimi, Debriyaj Seti değişimi, Yağ ve Hava Filtresi değişimi gibi periyodik bakımların yanı sıra ağır bakım da yapmaktayız.

Kullandığımız Markalar

Orjinal OEM Ürünlerimizle Aracınız Hep İlk Günki Gibi.
Aracınızın tamir ve bakımı için Hemen Arayın