Sivas Honda Servisi - Tamir ve Bakım - Serçe

0542 377 19 37
Rasim KARAÇALI Hemen Ara

Randevu & Bilgi için Bizi Arayın

Sivas'ta aracınızı güvenle teslim edebileceğiniz bir oto servis. Sadece orjinal ürünler kullanmaktayız.
Ara
Sivas Honda Servisi

Sivas Honda Özel Servisi

Sivas Honda Tamir

Öz Huzur Oto Motor Tamir & Bakım Servisi olarak Honda marka araçlarınızı gerekli özeni göstererek tamir ediyoruz. Yedek parça konusunda sizin isteğiniz ve bizim önerimiz doğrultusunda hareket ediyoruz.

Sivas Honda Periyodik Bakım

Öz Huzur Oto Motor'da Honda marka araçlarınızın periyodik bakımının yapımını da üstleniyoruz. Yağ,Yağ Filtresi,Hava Filtresi,Polen Filtresi,Yakıt Filtresi gibi tüm gerekli yedek parçalar ve yağlar stoklarımızda mevcuttur. Tüm prosedörler standartlara ve aracın kitapçığında önerilen değerlere göre uygulanmaktadır.

Sivas Honda Bilgisayarlı Arıza Tespiti

Honda'nızda arıza lambası mı yanıyor? Veya araçta kimsenin tespit edemediği bir arıza mı mevcut? Hemen Öz Huzur Oto Motor'a getirin, Launch x431 arıza tespit cihazımızla arızayı saptayıp aracınızı tamir edelim.

Honda Modelleri

Honda Modelleri

Honda marka aracınızı tamir ettirmek istiyorsanız hemen Öz Huzur Oto'ya gelip usta ellerden hizmet alabilirsiniz.Sivas Öz Huzur Oto Motor'da Honda'nın Civic, Jazz, HR-V, CR-V, Accord, City, CR-Z, CRX, Integra, Legend, Prelude, S2000, Shuttle, Stream ve diğer tüm modelleri için tamir hizmeti mevcuttur.

Honda Tarihçesi

Soichiro Honda 1946'da kurduktan 16 yıl sonra ilk otomobilleri olan S360, T360 ve S500 piyasaya sunuldu. 1964 yılında Formula 1 yarışlarına katılan Honda, efsane olacak modeli Civic'i ilk kez 1972 yılında üretmeye başladı. Bunu takiben 1976'da Honda Accord üretilmeye başlanırken,1986'da Acura markası kuruldu. 1988'de VTEC adıyla dünyanın ilk değişken motor teknolojisi tanıtıldı. Bu motor teknolojisiyle uyumlu olması için ihtiyaç duyulan şanzıman teknolojisi CVT'nin yapımına ise 1995 yılında başlandı. Kriz dönemi olan 1998'de Honda Civic Türkiye'de bir fabrikada üretilmeye başlandı. 2003'te dizel motorlarda bir yenilik olan,dünyanın ilk dizel motor üniteli teknolojisi i-CDTi lanse edildi. Günümüzde binek araç endüstrisinin yanında uçak ve diğer araçların da üretimini yapan honda'nın şüphesiz en efsane binek aracı Honda Civic'tir.

Tamir ve Bakım Hizmeti Verdiğimiz Markalar

Arabanızın yıllık bakımını doğru bir şekilde yapmak istiyorsanız güvenle bizi tercih edebilirsiniz. Öz Huzur Oto Motor olarak sivas oto yağ değişimi ve sivas oto tamir sektöründe 40 yılı aşkın tecrübemizle hizmet vermekteyiz. Aracınızın KM'si farketmeksizin 15 bin, 30 bin, 90 bin gibi tüm periyodik bakımlarını orjinal yedek parçalar ve orjinal motor yağı kullanarak yapıyoruz. Yağ değişimi, Debriyaj Seti değişimi, Yağ ve Hava Filtresi değişimi gibi periyodik bakımların yanı sıra ağır bakım da yapmaktayız.

Kullandığımız Markalar

Orjinal OEM Ürünlerimizle Aracınız Hep İlk Günki Gibi.
Aracınızın tamir ve bakımı için Hemen Arayın