Sivas Seat Servisi - Tamir ve Bakım - Serçe

0542 377 19 37
Rasim KARAÇALI Hemen Ara

Randevu & Bilgi için Bizi Arayın

Sivas'ta aracınızı güvenle teslim edebileceğiniz bir oto servis. Sadece orjinal ürünler kullanmaktayız.
Ara
Sivas Seat Servisi

Sivas Seat Özel Servisi

Sivas Seat Tamir

Öz Huzur Oto Motor Tamir & Bakım Servisi olarak Seat marka araçlarınızı gerekli özeni göstererek tamir ediyoruz. Yedek parça konusunda sizin isteğiniz ve bizim önerimiz doğrultusunda hareket ediyoruz.

Sivas Seat Periyodik Bakım

Öz Huzur Oto Motor'da Seat marka araçlarınızın periyodik bakımının yapımını da üstleniyoruz. Yağ,Yağ Filtresi,Hava Filtresi,Polen Filtresi,Yakıt Filtresi gibi tüm gerekli yedek parçalar ve yağlar stoklarımızda mevcuttur. Tüm prosedörler standartlara ve aracın kitapçığında önerilen değerlere göre uygulanmaktadır.

Sivas Seat Bilgisayarlı Arıza Tespiti

Seat aracınızda arıza lambası mı yanıyor? Veya araçta kimsenin tespit edemediği bir arıza mı mevcut? Hemen Öz Huzur Oto Motor'a getirin, Launch x431 arıza tespit cihazımızla arızayı saptayıp aracınızı tamir edelim.

Seat Modelleri

Seat Modelleri

Seat marka araçlarınızı servisimizde güvenle tamir ettirebilirsiniz. Öz Huzur Oto Motor Seat'ın ibiza, Toledo, Leon, Ateca, Alhambra, Altea, Cordoba, Exeo, Marbella, Tarraco gibi modellerine tamir hizmeti sunar.

Seat Tarihçesi

1950'de İç savaşın ardından gelen 2. Dünya Savaşı ile kötü duruma düşen İspanya ekonomisini canlandırmak için İspanyol Hükümeti tarafınca kuruldu. İspanyolca, İspanya Binek Otomobil Şirketi'nin baş harflerinden oluşan SEAT markası, FIAT ile yaptığı teknolojik altyapı anlaşması ile çalışmalara başladı. 1975 senesinde Seat'ın ilk spor otomobili olan Seat 1200 üretilmeye başlandı.1982 senesinde FIAT ile yaşanmış olan problemler sebebi ile ortaklığına son veren SEAT, Volkswagen ile ortaklaşa iş anlaşmasına vardı.1990 yılında Volkswagen şirketin hepsini satın aldı ve bir yıl sonra kendi çatısı altında Seat Toledo'yu çıkardı.Sportif tasarıma sahip olan Seat Leon ilk kere 1999 senesinde üretilmeye başladı.

Tamir ve Bakım Hizmeti Verdiğimiz Markalar

Arabanızın yıllık bakımını doğru bir şekilde yapmak istiyorsanız güvenle bizi tercih edebilirsiniz. Öz Huzur Oto Motor olarak sivas oto yağ değişimi ve sivas oto tamir sektöründe 40 yılı aşkın tecrübemizle hizmet vermekteyiz. Aracınızın KM'si farketmeksizin 15 bin, 30 bin, 90 bin gibi tüm periyodik bakımlarını orjinal yedek parçalar ve orjinal motor yağı kullanarak yapıyoruz. Yağ değişimi, Debriyaj Seti değişimi, Yağ ve Hava Filtresi değişimi gibi periyodik bakımların yanı sıra ağır bakım da yapmaktayız.

Kullandığımız Markalar

Orjinal OEM Ürünlerimizle Aracınız Hep İlk Günki Gibi.
Aracınızın tamir ve bakımı için Hemen Arayın