Sivas Fiat Servisi - Tamir ve Bakım - Serçe

0542 377 19 37
Rasim KARAÇALI Hemen Ara

Randevu & Bilgi için Bizi Arayın

Sivas'ta aracınızı güvenle teslim edebileceğiniz bir oto servis. Sadece orjinal ürünler kullanmaktayız.
Ara
Sivas Fiat Servisi

Sivas Fiat Özel Servisi

Sivas Fiat Tamir

Öz Huzur Oto Motor Tamir & Bakım Servisi olarak Fiat marka araçlarınızı gerekli özeni göstererek tamir ediyoruz. Yedek parça konusunda sizin isteğiniz ve bizim önerimiz doğrultusunda hareket ediyoruz.

Sivas Fiat Periyodik Bakım

Öz Huzur Oto Motor'da Fiat marka araçlarınızın periyodik bakımının yapımını da üstleniyoruz. Yağ,Yağ Filtresi,Hava Filtresi,Polen Filtresi,Yakıt Filtresi gibi tüm gerekli yedek parçalar ve yağlar stoklarımızda mevcuttur. Tüm prosedörler standartlara ve aracın kitapçığında önerilen değerlere göre uygulanmaktadır.

Sivas Fiat Bilgisayarlı Arıza Tespiti

Fiat'ınızda arıza lambası mı yanıyor? Veya araçta kimsenin tespit edemediği bir arıza mı mevcut? Hemen Öz Huzur Oto Motor'a getirin, Launch x431 arıza tespit cihazımızla arızayı saptayıp aracınızı tamir edelim.

Fiat Modelleri

Fiat Modelleri

Fiat marka araçlarınızı tecrübeli ve güvenli ellerde tamir ettirmek için Öz Huzur Oto Motor'u tercih edebilirsiniz. Fiat Egea,Fiat 500,Fiat 500L,Fiat Doblo,Fiat Fiorino,Fiat Fullback,Fiat Panda,Fiat Linea,Fiat Punto,Fiat Palio,Fiat Albea,Uno,Tip,Tempra,Brava,Bravo,Marea,Siena,Stilo gibi tüm Fiat marka araç modellerinin tamirini yapmaktayız.

Fiat Tarihçesi

1899'da kurulduktan 7 yıl sonra tramvay dahil birçok büyük ulaşım aracı üreten Fiat,dünya savaşında bile kamyon üretimi ile vazgeçilemez bir marka olmuştur.1953'de dizel motor üniteli 1400 modeli üretildi. 1967 yılında Fiat 124 modeli ile yılın otomobili ödülünü cebine koyduktan sonra 1969'da Lancia'yı satın alan Fiat bununla yetinmeyip Ferrari'nin %50 hissesini aldı. Araba yarış sporlarında kullanılmak üzere markanın Abarth modelleri tasarlanmaya ve üretilmeye başlandı.1984'de ise Alfa Romeo da Fiat tarafından satın alındı. Yıllar boyu sürekli büyümeye ve üretmeye devam eden fiat şu an bünyesinde Lancia,Maserati, Ferrari, Alfa Romeo, Jeep, Yamaha,Chrysler, Dodge gibi markaları bulundurmaktadır. Ülkemizde Kendi araçları ile büyük bir pazar payına sahiptir.

Tamir ve Bakım Hizmeti Verdiğimiz Markalar

Arabanızın yıllık bakımını doğru bir şekilde yapmak istiyorsanız güvenle bizi tercih edebilirsiniz. Öz Huzur Oto Motor olarak sivas oto yağ değişimi ve sivas oto tamir sektöründe 40 yılı aşkın tecrübemizle hizmet vermekteyiz. Aracınızın KM'si farketmeksizin 15 bin, 30 bin, 90 bin gibi tüm periyodik bakımlarını orjinal yedek parçalar ve orjinal motor yağı kullanarak yapıyoruz. Yağ değişimi, Debriyaj Seti değişimi, Yağ ve Hava Filtresi değişimi gibi periyodik bakımların yanı sıra ağır bakım da yapmaktayız.

Kullandığımız Markalar

Orjinal OEM Ürünlerimizle Aracınız Hep İlk Günki Gibi.
Aracınızın tamir ve bakımı için Hemen Arayın