Sivas Chevrolet Servisi - Tamir ve Bakım - Serçe

0542 377 19 37
Rasim KARAÇALI Hemen Ara

Randevu & Bilgi için Bizi Arayın

Sivas'ta aracınızı güvenle teslim edebileceğiniz bir oto servis. Sadece orjinal ürünler kullanmaktayız.
Ara
Sivas Chevrolet servisi

Sivas Chevrolet Özel Servisi

Sivas Chevrolet Tamir

Öz Huzur Oto Motor Tamir & Bakım Servisi olarak Chevrolet marka araçlarınızı gerekli özeni göstererek tamir ediyoruz. Yedek parça konusunda sizin isteğiniz ve bizim önerimiz doğrultusunda hareket ediyoruz.

Sivas Chevrolet Periyodik Bakım

Öz Huzur Oto Motor'da Chevrolet marka araçlarınızın periyodik bakımının yapımını da üstleniyoruz. Yağ,Yağ Filtresi,Hava Filtresi,Polen Filtresi,Yakıt Filtresi gibi tüm gerekli yedek parçalar ve yağlar stoklarımızda mevcuttur. Tüm prosedörler standartlara ve aracın kitapçığında önerilen değerlere göre uygulanmaktadır.

Sivas Chevrolet Bilgisayarlı Arıza Tespiti

Chevroletinizde arıza lambası mı yanıyor? Veya araçta kimsenin tespit edemediği bir arıza mı mevcut? Hemen Öz Huzur Oto Motor'a getirin, Launch x431 arıza tespit cihazımızla arızayı saptayıp aracınızı tamir edelim.

Chevrolet Modelleri

Chevrolet Modelleri

Chevrolet Aveo,Captiva,Cruze,Kalos,Lacetti,Spark,Trax,Epica,Rezzo,Tahoe,Blazer,Caprice,Evanda model araçlarınızı Öz Huzur Oto Motor Tamir atölyesinde gönül rahatlığıyla tamir ettirebilirsiniz.

Chevrolet Tarihçesi

1911 Yılında İsviçreli Louis Chevrolet tarafından Amerika Birleşik Devletleri'nde kurulmuştur. Amerikan pazarında kısaca Chevy olarak bilinen Chevrolet, 1918 yılında General Motors bünyesine geçti. 1924 yılında ilk radyolu otomobili satışa çıkaran Chevrolet, 1934'de ise ilk bağımsız süspansiyon sistemini geliştirdi. 1936 yılında doğa tutkusu olan aileler için uzun olta takımlarının sığabileceği bir araç tasarlama işine girişen Chevrolet, küçük bir kamyonet şasesi üzerine bir station wagon gövdesi oturtarak, Suburban adı verilen ilk SUV karosere sahip otomobili de üretmiş oldu. 1953 yılında efsanevi Corvette modeli ile yeni bir akımın öncülüğünü yapan marka, 1954 yılında ise ilk defa elektrikli camları kullanan üretici oldu. Koreli Daewoo firmasının iflasının ardından 1999 yılında markayı satın alarak özellikle Avrupa pazarı için bu tesislerde araç üretimi gerçekleştirdi. 2015 yılında ise Avrupa piyasasından çekilerek yerini aynı grubun bünyesinde bulunan Opel markasına bıraktı. Ülkemizde satış faaliyetlerini sonlandıran Chevrolet, halen Opel aracılığı ile yetkili servis hizmetlerini devam ettirmektedir.

Tamir ve Bakım Hizmeti Verdiğimiz Markalar

Arabanızın yıllık bakımını doğru bir şekilde yapmak istiyorsanız güvenle bizi tercih edebilirsiniz. Öz Huzur Oto Motor olarak sivas oto yağ değişimi ve sivas oto tamir sektöründe 40 yılı aşkın tecrübemizle hizmet vermekteyiz. Aracınızın KM'si farketmeksizin 15 bin, 30 bin, 90 bin gibi tüm periyodik bakımlarını orjinal yedek parçalar ve orjinal motor yağı kullanarak yapıyoruz. Yağ değişimi, Debriyaj Seti değişimi, Yağ ve Hava Filtresi değişimi gibi periyodik bakımların yanı sıra ağır bakım da yapmaktayız.

Kullandığımız Markalar

Orjinal OEM Ürünlerimizle Aracınız Hep İlk Günki Gibi.
Aracınızın tamir ve bakımı için Hemen Arayın