Sivas Kia Servisi - Tamir ve Bakım - Serçe

0542 377 19 37
Rasim KARAÇALI Hemen Ara

Randevu & Bilgi için Bizi Arayın

Sivas'ta aracınızı güvenle teslim edebileceğiniz bir oto servis. Sadece orjinal ürünler kullanmaktayız.
Ara
Sivas Kia Servisi

Sivas Kia Özel Servisi

Sivas Kia Tamir

Öz Huzur Oto Motor Tamir & Bakım Servisi olarak Kia marka araçlarınızı gerekli özeni göstererek tamir ediyoruz. Yedek parça konusunda sizin isteğiniz ve bizim önerimiz doğrultusunda hareket ediyoruz.

Sivas Kia Periyodik Bakım

Öz Huzur Oto Motor'da Kia marka araçlarınızın periyodik bakımının yapımını da üstleniyoruz. Yağ,Yağ Filtresi,Hava Filtresi,Polen Filtresi,Yakıt Filtresi gibi tüm gerekli yedek parçalar ve yağlar stoklarımızda mevcuttur. Tüm prosedörler standartlara ve aracın kitapçığında önerilen değerlere göre uygulanmaktadır.

Sivas Kia Bilgisayarlı Arıza Tespiti

Kia'nızda arıza lambası mı yanıyor? Veya araçta kimsenin tespit edemediği bir arıza mı mevcut? Hemen Öz Huzur Oto Motor'a getirin, Launch x431 arıza tespit cihazımızla arızayı saptayıp aracınızı tamir edelim.

Kia Modelleri

Kia Modelleri

Kia marka araçlarınızı servisimizde güvenle tamir ettirebilirsiniz. Yıl sınırı olmadan tüm Kia marka araçlara tamir hizmeti vermekteyiz. Rio, Ceed, Cerato, Sportage, Sorento, Soul, Picanto, Pro Ceed, Sephia, K2500, Capital, Carens, Carnival, Clarus, Magentis, Opirus, Pride, Shuma, Venga modellerinin tamiri yapılmaktadır.

Kia Tarihçesi

Güney Kore'de 1944 yılında kurulduktan sonra 1961 yılında ilk motosikletini,1972 yılında ilk arabasını üretmiştir. Tamamen kendi üretimi olan ilk aracını 1992 yılında Sephia adıyla çıkardıktan 6 yıl sonra ekonomik sebeplerden dolayı Hyundai ile birleşti. 2001 yılında hyundai'den ayrıldı ve günümüzde halen üretime devam ediyor.

Tamir ve Bakım Hizmeti Verdiğimiz Markalar

Arabanızın yıllık bakımını doğru bir şekilde yapmak istiyorsanız güvenle bizi tercih edebilirsiniz. Öz Huzur Oto Motor olarak sivas oto yağ değişimi ve sivas oto tamir sektöründe 40 yılı aşkın tecrübemizle hizmet vermekteyiz. Aracınızın KM'si farketmeksizin 15 bin, 30 bin, 90 bin gibi tüm periyodik bakımlarını orjinal yedek parçalar ve orjinal motor yağı kullanarak yapıyoruz. Yağ değişimi, Debriyaj Seti değişimi, Yağ ve Hava Filtresi değişimi gibi periyodik bakımların yanı sıra ağır bakım da yapmaktayız.

Kullandığımız Markalar

Orjinal OEM Ürünlerimizle Aracınız Hep İlk Günki Gibi.
Aracınızın tamir ve bakımı için Hemen Arayın