Sivas Alfa Romeo Servisi - Tamir ve Bakım - Serçe

0542 377 19 37
Rasim KARAÇALI Hemen Ara

Randevu & Bilgi için Bizi Arayın

Sivas'ta aracınızı güvenle teslim edebileceğiniz bir oto servis. Sadece orjinal ürünler kullanmaktayız.
Ara
Sivas alfa romeo servisi

Sivas Alfa Romeo Özel Servisi

Sivas Alfa Romeo Tamir

Öz Huzur Oto Motor Tamir & Bakım Servisi olarak Alfa Romeo marka araçlarınızı gerekli özeni göstererek tamir ediyoruz. Yedek parça konusunda sizin isteğiniz ve bizim önerimiz doğrultusunda hareket ediyoruz.

Sivas Alfa Romeo Periyodik Bakım

Öz Huzur Oto Motor'da Alfa Romeo marka araçlarınızın periyodik bakımının yapımını da üstleniyoruz. Yağ,Yağ Filtresi,Hava Filtresi,Polen Filtresi,Yakıt Filtresi gibi tüm gerekli yedek parçalar ve yağlar stoklarımızda mevcuttur. Tüm prosedörler standartlara ve aracın kitapçığında önerilen değerlere göre uygulanmaktadır.

Sivas Alfa Romeo Bilgisayarlı Arıza Tespiti

Alfa Romeo'nuzda arıza lambası mı yanıyor? Veya araçta kimsenin tespit edemediği bir arıza mı mevcut? Hemen Öz Huzur Oto Motor'a getirin, Launch x431 arıza tespit cihazımızla arızayı saptayıp aracınızı tamir edelim.

alfa romeo modelleri

Alfa Romeo Modelleri

Alfa Romeo marka araçlarınızı servisimizde güvenle tamir ettirebilirsiniz. Yıl sınırı olmadan tüm Alfa Romeo marka araçlara tamir hizmeti vermekteyiz. Alfa Romeo Giulietta, Giulia, 4C, 156, MiTo, 159, 145, 146, 147, 155, 164, 166, Brera, GT, GTV, Spider, 33 ve 75 model araçlarınız tamir edilir.

Alfa Romeo Tarihçesi

Alfa Romeo markası aslında ilk olarak ALFA adı ile 1910 yılında kurulmuştur,fakat 1915 yılında Nicola Romeo firmayı satın alınca ismine kendi soyadını ekleyerek markayı "Alfa Romeo" yapmıştır. 1951 yılında bugünki Formula 1 yarışının ilk dünya şampiyonu olan Alfa Romeo ilk turbo dizel motorunu 1979 yılında piyasaya sürdü.1998 yılında üretilen Alfa Romeo 156 modeli yılın otomobili seçilmiştir. Alfa Rome şu an ülkemizde TOFAŞ'ın çatısı altında faaliyet göstermektedir.

Tamir ve Bakım Hizmeti Verdiğimiz Markalar

Arabanızın yıllık bakımını doğru bir şekilde yapmak istiyorsanız güvenle bizi tercih edebilirsiniz. Öz Huzur Oto Motor olarak sivas oto yağ değişimi ve sivas oto tamir sektöründe 40 yılı aşkın tecrübemizle hizmet vermekteyiz. Aracınızın KM'si farketmeksizin 15 bin, 30 bin, 90 bin gibi tüm periyodik bakımlarını orjinal yedek parçalar ve orjinal motor yağı kullanarak yapıyoruz. Yağ değişimi, Debriyaj Seti değişimi, Yağ ve Hava Filtresi değişimi gibi periyodik bakımların yanı sıra ağır bakım da yapmaktayız.

Kullandığımız Markalar

Orjinal OEM Ürünlerimizle Aracınız Hep İlk Günki Gibi.
Aracınızın tamir ve bakımı için Hemen Arayın