Sivas Citroen Servisi - Tamir ve Bakım - Serçe

0542 377 19 37
Rasim KARAÇALI Hemen Ara

Randevu & Bilgi için Bizi Arayın

Sivas'ta aracınızı güvenle teslim edebileceğiniz bir oto servis. Sadece orjinal ürünler kullanmaktayız.
Ara
Sivas Citroen servisi

Sivas Citroen Özel Servisi

Sivas Citroen Tamir

Öz Huzur Oto Motor Tamir & Bakım Servisi olarak Citroen marka araçlarınızı gerekli özeni göstererek tamir ediyoruz. Yedek parça konusunda sizin isteğiniz ve bizim önerimiz doğrultusunda hareket ediyoruz.

Sivas Citroen Periyodik Bakım

Öz Huzur Oto Motor'da Citroen marka araçlarınızın periyodik bakımının yapımını da üstleniyoruz. Yağ,Yağ Filtresi,Hava Filtresi,Polen Filtresi,Yakıt Filtresi gibi tüm gerekli yedek parçalar ve yağlar stoklarımızda mevcuttur. Tüm prosedörler standartlara ve aracın kitapçığında önerilen değerlere göre uygulanmaktadır.

Sivas Citroen Bilgisayarlı Arıza Tespiti

Citroeninizde arıza lambası mı yanıyor? Veya araçta kimsenin tespit edemediği bir arıza mı mevcut? Hemen Öz Huzur Oto Motor'a getirin, Launch x431 arıza tespit cihazımızla arızayı saptayıp aracınızı tamir edelim.

Citroen Modelleri

Citroen Modelleri

Citroen marka bireysel veya kurumsal araçlarınızın her türlü mekanik tamir işlemleri için Öz Huzur Oto Motor Tamir ve Bakım Servisi'ne uğrayabilirsiniz. C3,C4,C-Elysee,C5,DS3,DS4,DS5,Citroen Nemo,Citroen Berlingo,C1,C2,Saxo ve diğer tüm Citroen marka araçların tamiri yapılır.

Citroen Tarihçesi

1919'da Fransa'da kurulur kurulmaz 1.3 litre hacimli Citroen Type A modeli satışa sunuldu. 1934 Yılında dünyada birçok ilke imza atan Citroen'in en büyük hamlesi şüphesiz dünyada ilk önden çekişli aracını çıkartması oldu.1974'de Peugeot ile birleşen Citroen hedef olarak küresel çapta daha çok başarıyı gözüne koymuştu. Ve aradan geçen 15 yılda bu hedefine ulaşarak 1989'da XM modeli ile yılın otomobili ödülünü aldı. Günümüzde seri üretime devam eden citroen aynı zamanda ilk ISO-9001 belgesi alan otomotiv üreticisidir.

Tamir ve Bakım Hizmeti Verdiğimiz Markalar

Arabanızın yıllık bakımını doğru bir şekilde yapmak istiyorsanız güvenle bizi tercih edebilirsiniz. Öz Huzur Oto Motor olarak sivas oto yağ değişimi ve sivas oto tamir sektöründe 40 yılı aşkın tecrübemizle hizmet vermekteyiz. Aracınızın KM'si farketmeksizin 15 bin, 30 bin, 90 bin gibi tüm periyodik bakımlarını orjinal yedek parçalar ve orjinal motor yağı kullanarak yapıyoruz. Yağ değişimi, Debriyaj Seti değişimi, Yağ ve Hava Filtresi değişimi gibi periyodik bakımların yanı sıra ağır bakım da yapmaktayız.

Kullandığımız Markalar

Orjinal OEM Ürünlerimizle Aracınız Hep İlk Günki Gibi.
Aracınızın tamir ve bakımı için Hemen Arayın