Sivas Volvo Servisi - Tamir ve Bakım - Serçe

0542 377 19 37
Rasim KARAÇALI Hemen Ara

Randevu & Bilgi için Bizi Arayın

Sivas'ta aracınızı güvenle teslim edebileceğiniz bir oto servis. Sadece orjinal ürünler kullanmaktayız.
Ara
Sivas Volvo Servisi

Sivas Volvo Özel Servisi

Sivas Volvo Tamir

Öz Huzur Oto Motor Tamir & Bakım Servisi olarak Volvo marka araçlarınızı gerekli özeni göstererek tamir ediyoruz. Yedek parça konusunda sizin isteğiniz ve bizim önerimiz doğrultusunda hareket ediyoruz.

Sivas Volvo Periyodik Bakım

Öz Huzur Oto Motor'da Volvo marka araçlarınızın periyodik bakımının yapımını da üstleniyoruz. Yağ,Yağ Filtresi,Hava Filtresi,Polen Filtresi,Yakıt Filtresi gibi tüm gerekli yedek parçalar ve yağlar stoklarımızda mevcuttur. Tüm prosedörler standartlara ve aracın kitapçığında önerilen değerlere göre uygulanmaktadır.

Sivas Volvo Bilgisayarlı Arıza Tespiti

Volvo aracınızda arıza lambası mı yanıyor? Veya araçta kimsenin tespit edemediği bir arıza mı mevcut? Hemen Öz Huzur Oto Motor'a getirin, Launch x431 arıza tespit cihazımızla arızayı saptayıp aracınızı tamir edelim.

Volvo Modelleri

Volvo Modelleri

Volvo marka araçlarınızı servisimizde güvenle tamir ettirebilirsiniz. Yıl sınırı olmadan tüm volvo marka araçlara tamir hizmeti vermekteyiz. Öz Huzur Oto Motor'da Volvo V40, V40 Cross Country, S60, V60, S90, S80, XC60, XC70, XC90, 850, 940, 960, C30, C70, S40, S70, V50, V70 modellerine tamir hizmeti verilir.

Volvo Tarihçesi

1927 senesinde İsveç'te kurulan Volvo, özellikle geliştirdiği güvenlik teknolojileri ile ünlenmiştir. 1958 senesinde ilk güvenlik kemerinin kullanılması ile süregelen güvenlik donanımlarına sırası ile ilk 3. Stop lambası, yan hava yastığı, kör nokta uyarı sistemi ve şehiriçi çarpışma önleme sistemi şeklinde daha sonra tüm enstrumanlarda standart hale gelecek olan birçok güvenlik teknolojisinin alınmasını elde etmiştır. 1999 senesinde Ford ve son olarak 2010 senesinde Geely tarafınca satın alınan Volvo, Avrupa piyasası modellerinin üretimini halen İsveç ve Belçika'daki üretim tesislerinde gerçekleştirmektedir.

Tamir ve Bakım Hizmeti Verdiğimiz Markalar

Arabanızın yıllık bakımını doğru bir şekilde yapmak istiyorsanız güvenle bizi tercih edebilirsiniz. Öz Huzur Oto Motor olarak sivas oto yağ değişimi ve sivas oto tamir sektöründe 40 yılı aşkın tecrübemizle hizmet vermekteyiz. Aracınızın KM'si farketmeksizin 15 bin, 30 bin, 90 bin gibi tüm periyodik bakımlarını orjinal yedek parçalar ve orjinal motor yağı kullanarak yapıyoruz. Yağ değişimi, Debriyaj Seti değişimi, Yağ ve Hava Filtresi değişimi gibi periyodik bakımların yanı sıra ağır bakım da yapmaktayız.

Kullandığımız Markalar

Orjinal OEM Ürünlerimizle Aracınız Hep İlk Günki Gibi.
Aracınızın tamir ve bakımı için Hemen Arayın