Sivas Cupra Servisi - Tamir ve Bakım - Serçe

0542 377 19 37
Rasim KARAÇALI Hemen Ara

Randevu & Bilgi için Bizi Arayın

Sivas'ta aracınızı güvenle teslim edebileceğiniz bir oto servis. Sadece orjinal ürünler kullanmaktayız.
Ara
Sivas cupra servisi

Sivas Cupra Özel Servisi

Sivas Cupra Tamir

Öz Huzur Oto Motor Tamir & Bakım Servisi olarak Cupra marka araçlarınızı gerekli özeni göstererek tamir ediyoruz. Yedek parça konusunda sizin isteğiniz ve bizim önerimiz doğrultusunda hareket ediyoruz.

Sivas Cupra Periyodik Bakım

Öz Huzur Oto Motor'da Cupra marka araçlarınızın periyodik bakımının yapımını da üstleniyoruz. Yağ,Yağ Filtresi,Hava Filtresi,Polen Filtresi,Yakıt Filtresi gibi tüm gerekli yedek parçalar ve yağlar stoklarımızda mevcuttur. Tüm prosedörler standartlara ve aracın kitapçığında önerilen değerlere göre uygulanmaktadır.

Sivas Cupra Bilgisayarlı Arıza Tespiti

Cupra'nızda' arıza lambası mı yanıyor? Veya araçta kimsenin tespit edemediği bir arıza mı mevcut? Hemen Öz Huzur Oto Motor'a getirin, Launch x431 arıza tespit cihazımızla arızayı saptayıp aracınızı tamir edelim.

Cupra Modelleri

Cupra Modelleri

Cupra markalı araçlarınızın her türlü mekanik tamir işlemleri için Öz Huzur Oto Motor Tamir ve Bakım Servisi'ne uğrayabilirsiniz. Formentor, Leon, Ateca ve diğer tüm Cupra marka araçların tamiri yapılır.

Cupra Tarihçesi

En başta Volkswagen araç grubunun bir parçası olan Seat firmasında özel bir tasarım birimi olan cupra, cupra leon modellerinde büyük ilgi gördükten sonra zamanla daha geniş çaplı çalışmalara imza atarak otomobil tutkunlarının sevgisini kazandı. Sonrasında Seat markasından ayrılarak Volkswagen grubun sportif bir markası haline geldi. Yaptıkları ilk C-SUV otomobil olan Formentor ile yılın tasarımı ödülünü alarak başarılarını kanıtladı. Şu anda elektrikli otomobil furyasına katılacak birçok model tasarlıyorlar.

Tamir ve Bakım Hizmeti Verdiğimiz Markalar

Arabanızın yıllık bakımını doğru bir şekilde yapmak istiyorsanız güvenle bizi tercih edebilirsiniz. Öz Huzur Oto Motor olarak sivas oto yağ değişimi ve sivas oto tamir sektöründe 40 yılı aşkın tecrübemizle hizmet vermekteyiz. Aracınızın KM'si farketmeksizin 15 bin, 30 bin, 90 bin gibi tüm periyodik bakımlarını orjinal yedek parçalar ve orjinal motor yağı kullanarak yapıyoruz. Yağ değişimi, Debriyaj Seti değişimi, Yağ ve Hava Filtresi değişimi gibi periyodik bakımların yanı sıra ağır bakım da yapmaktayız.

Kullandığımız Markalar

Orjinal OEM Ürünlerimizle Aracınız Hep İlk Günki Gibi.
Aracınızın tamir ve bakımı için Hemen Arayın