Sivas Nissan Servisi - Tamir ve Bakım - Serçe

0542 377 19 37
Rasim KARAÇALI Hemen Ara

Randevu & Bilgi için Bizi Arayın

Sivas'ta aracınızı güvenle teslim edebileceğiniz bir oto servis. Sadece orjinal ürünler kullanmaktayız.
Ara
Sivas Nissan Servisi

Sivas Nissan Özel Servisi

Sivas Nissan Tamir

Öz Huzur Oto Motor Tamir & Bakım Servisi olarak Nissan marka araçlarınızı gerekli özeni göstererek tamir ediyoruz. Yedek parça konusunda sizin isteğiniz ve bizim önerimiz doğrultusunda hareket ediyoruz.

Sivas Nissan Periyodik Bakım

Öz Huzur Oto Motor'da Nissan marka araçlarınızın periyodik bakımının yapımını da üstleniyoruz. Yağ,Yağ Filtresi,Hava Filtresi,Polen Filtresi,Yakıt Filtresi gibi tüm gerekli yedek parçalar ve yağlar stoklarımızda mevcuttur. Tüm prosedörler standartlara ve aracın kitapçığında önerilen değerlere göre uygulanmaktadır.

Sivas Nissan Bilgisayarlı Arıza Tespiti

Nissan aracınızda arıza lambası mı yanıyor? Veya araçta kimsenin tespit edemediği bir arıza mı mevcut? Hemen Öz Huzur Oto Motor'a getirin, Launch x431 arıza tespit cihazımızla arızayı saptayıp aracınızı tamir edelim.

Nissan Modelleri

Nissan Modelleri

Öz Huzur Oto Motor'da Nissan Micra, Juke, Pulsar, Qashqai, X-Trail, Almera, Primera, Navara, Note, 200 SX, Bluebird, Country, Maxima, Murano, NX Coupe, Pathfinder, Patrol, Rally Raid, Skyline GT-R, Skystar, Sunny, Terrano gibi tüm modeller tamir edilir.

Nissan Tarihçesi

Şirket 1910 yılında DAT adıyla kurulmuş olsa da Nissan olarak ilk binek aracını 1937'de Nissan Type 15 ile satışa sunmuştur. Aynı zamanda infiniti markasının üretimini yapan Nissan Türkiye pazarına 1993 yılında atıldı. Aynı yılda Nissan Micra ile yılın otomobili ödülünü aldı. 99 Krizinde büyük darbe alan Nissan, o yıllarda Renault ile ortak motor üretimi anlaşması imzaladı ve günümüzde bu anlaşma halen devam etmekte.

Tamir ve Bakım Hizmeti Verdiğimiz Markalar

Arabanızın yıllık bakımını doğru bir şekilde yapmak istiyorsanız güvenle bizi tercih edebilirsiniz. Öz Huzur Oto Motor olarak sivas oto yağ değişimi ve sivas oto tamir sektöründe 40 yılı aşkın tecrübemizle hizmet vermekteyiz. Aracınızın KM'si farketmeksizin 15 bin, 30 bin, 90 bin gibi tüm periyodik bakımlarını orjinal yedek parçalar ve orjinal motor yağı kullanarak yapıyoruz. Yağ değişimi, Debriyaj Seti değişimi, Yağ ve Hava Filtresi değişimi gibi periyodik bakımların yanı sıra ağır bakım da yapmaktayız.

Kullandığımız Markalar

Orjinal OEM Ürünlerimizle Aracınız Hep İlk Günki Gibi.
Aracınızın tamir ve bakımı için Hemen Arayın