Sivas Skoda Servisi - Tamir ve Bakım - Serçe

0542 377 19 37
Rasim KARAÇALI Hemen Ara

Randevu & Bilgi için Bizi Arayın

Sivas'ta aracınızı güvenle teslim edebileceğiniz bir oto servis. Sadece orjinal ürünler kullanmaktayız.
Ara
Sivas Skoda Servisi

Sivas Skoda Özel Servisi

Sivas Skoda Tamir

Öz Huzur Oto Motor Tamir & Bakım Servisi olarak Skoda marka araçlarınızı gerekli özeni göstererek tamir ediyoruz. Yedek parça konusunda sizin isteğiniz ve bizim önerimiz doğrultusunda hareket ediyoruz.

Sivas Skoda Periyodik Bakım

Öz Huzur Oto Motor'da Skoda marka araçlarınızın periyodik bakımının yapımını da üstleniyoruz. Yağ,Yağ Filtresi,Hava Filtresi,Polen Filtresi,Yakıt Filtresi gibi tüm gerekli yedek parçalar ve yağlar stoklarımızda mevcuttur. Tüm prosedörler standartlara ve aracın kitapçığında önerilen değerlere göre uygulanmaktadır.

Sivas Skoda Bilgisayarlı Arıza Tespiti

Skoda aracınızda arıza lambası mı yanıyor? Veya araçta kimsenin tespit edemediği bir arıza mı mevcut? Hemen Öz Huzur Oto Motor'a getirin, Launch x431 arıza tespit cihazımızla arızayı saptayıp aracınızı tamir edelim.

Skoda Modelleri

Skoda Modelleri

Skoda marka araçlarınızı servisimizde güvenle tamir ettirebilirsiniz. Skoda Fabia, Rapid, Octavia, Superb, Kodiaq, Yeti, Citigo, Favorit, Felicia, Forman, Roomster, Kamiq, Kodiaq model araçlarınız servisimizde tamir edilir.

Skoda Tarihçesi

1895 senesinde Çekoslovakya'da bisiklet üretimi amacı ile Vaclav Laurin ve Vaclav Klement tarafınca kurulan Skoda, 1899 senesinde motosiklet, 1905 yılında ise ilk otomobil modeli olan Voiturette'yi üretmeyi başardı. Ambleminde kanatlı ok figürünü kullanan Skoda, 2. Dünya Savaşı'nın arkasından 1946 yılında hükümet tarafınca kamulaştırılarak devlet kurumu haline getirildi. İlk büyük çıkışını 1959 senesinde üretimine başladığı Octavia modelliyle gerçekleştirdi. 1970 yılında Doğu Avrupa otomobil piyasasında lider konuma gelen Skoda özellikle 1987 senesinde ürettiği Favorit modeli ile sınır ötesinde de tanınmaya başlandı. 1989 senesinde yaşanan siyasal dağılma sürecini ardından 1990 yılında Çek Cumhuriyeti hükümetince Volkswagen Grubu'na satıldı.

Tamir ve Bakım Hizmeti Verdiğimiz Markalar

Arabanızın yıllık bakımını doğru bir şekilde yapmak istiyorsanız güvenle bizi tercih edebilirsiniz. Öz Huzur Oto Motor olarak sivas oto yağ değişimi ve sivas oto tamir sektöründe 40 yılı aşkın tecrübemizle hizmet vermekteyiz. Aracınızın KM'si farketmeksizin 15 bin, 30 bin, 90 bin gibi tüm periyodik bakımlarını orjinal yedek parçalar ve orjinal motor yağı kullanarak yapıyoruz. Yağ değişimi, Debriyaj Seti değişimi, Yağ ve Hava Filtresi değişimi gibi periyodik bakımların yanı sıra ağır bakım da yapmaktayız.

Kullandığımız Markalar

Orjinal OEM Ürünlerimizle Aracınız Hep İlk Günki Gibi.
Aracınızın tamir ve bakımı için Hemen Arayın