Sivas Opel Servisi - Tamir ve Bakım - Serçe

0542 377 19 37
Rasim KARAÇALI Hemen Ara

Randevu & Bilgi için Bizi Arayın

Sivas'ta aracınızı güvenle teslim edebileceğiniz bir oto servis. Sadece orjinal ürünler kullanmaktayız.
Ara
Sivas Opel Servisi

Sivas Opel Özel Servisi

Sivas Opel Tamir

Öz Huzur Oto Motor Tamir & Bakım Servisi olarak Opel marka araçlarınızı gerekli özeni göstererek tamir ediyoruz. Yedek parça konusunda sizin isteğiniz ve bizim önerimiz doğrultusunda hareket ediyoruz.

Sivas Opel Periyodik Bakım

Öz Huzur Oto Motor'da Opel marka araçlarınızın periyodik bakımının yapımını da üstleniyoruz. Yağ,Yağ Filtresi,Hava Filtresi,Polen Filtresi,Yakıt Filtresi gibi tüm gerekli yedek parçalar ve yağlar stoklarımızda mevcuttur. Tüm prosedörler standartlara ve aracın kitapçığında önerilen değerlere göre uygulanmaktadır.

Sivas Opel Bilgisayarlı Arıza Tespiti

Opelinizde arıza lambası mı yanıyor? Veya araçta kimsenin tespit edemediği bir arıza mı mevcut? Hemen Öz Huzur Oto Motor'a getirin, Launch x431 arıza tespit cihazımızla arızayı saptayıp aracınızı tamir edelim.

Opel Modelleri

Opel Modelleri

Opel marka araçlarınızı servisimizde güvenle tamir ettirebilirsiniz. Opel Corsa, Astra, Insignia, Meriva, Mokka X, Zafira, Mokka, Adam, Vectra, Cascada, Omega, Tigra, Antara, Agila, Ascona, Calibra, Combo, Frontera, GT, Kadett, Rekord, Crossland X, Grandland X gibi tüm Opel modelleri tarafımızca tamir edilir.

Opel Tarihçesi

Temeli 1862'ye dayansa da ilk otomobilini 1916 yılında 6 silindirli olarak üretmiştir.1900’lü yılların başından itibaren farklı modeller ve iş birlikleri ile hızlıca yükselen Opel, 1911’de fabrikasında çıkan yangın nedeniyle önemli bir maddi kayıp yaşamış. Peşi sıra gelen ekonomik sorunlar ise olayların tuzu biberi olmuş ve en sonunda dünyanın en büyük üreticilerinden olan ABD merkezli General Motors tarafından Opel satın alınmış. Uzun yıllar Opel’i yöneten General Motors da 2017 yılında yaşadığı ekonomik sorunlar nedeniyle markayı, Peugeot-Citroen Grubu’na sattı.Opel, FIAT ile iş birliğine girdiği günden bu yana en verimli dizel motorlardan olan multijet ve CDTI üretiliyor. Tıpkı Multijet motorları gibi düşük yakıt tüketimine sahip olan CDTI motorlar, düşük hacimlerine rağmen ulaştıkları oldukça yüksek tork değerleri ile göz dolduruyor. Tork konvertörü ile çalışan AT-6 şanzıman ve CDTI motorların uyumu ise “Opel Astra dizel otomatik” gibi tekerlemelere neden oluyor.

Tamir ve Bakım Hizmeti Verdiğimiz Markalar

Arabanızın yıllık bakımını doğru bir şekilde yapmak istiyorsanız güvenle bizi tercih edebilirsiniz. Öz Huzur Oto Motor olarak sivas oto yağ değişimi ve sivas oto tamir sektöründe 40 yılı aşkın tecrübemizle hizmet vermekteyiz. Aracınızın KM'si farketmeksizin 15 bin, 30 bin, 90 bin gibi tüm periyodik bakımlarını orjinal yedek parçalar ve orjinal motor yağı kullanarak yapıyoruz. Yağ değişimi, Debriyaj Seti değişimi, Yağ ve Hava Filtresi değişimi gibi periyodik bakımların yanı sıra ağır bakım da yapmaktayız.

Kullandığımız Markalar

Orjinal OEM Ürünlerimizle Aracınız Hep İlk Günki Gibi.
Aracınızın tamir ve bakımı için Hemen Arayın