Sivas Audi Servisi - Tamir ve Bakım - Serçe

0542 377 19 37
Rasim KARAÇALI Hemen Ara

Randevu & Bilgi için Bizi Arayın

Sivas'ta aracınızı güvenle teslim edebileceğiniz bir oto servis. Sadece orjinal ürünler kullanmaktayız.
Ara
Sivas audi servisi

Sivas Audi Özel Servisi

Sivas Audi Tamir

Öz Huzur Oto Motor Tamir & Bakım Servisi olarak Audi marka araçlarınızı gerekli özeni göstererek tamir ediyoruz. Yedek parça konusunda sizin isteğiniz ve bizim önerimiz doğrultusunda hareket ediyoruz.

Sivas Audi Periyodik Bakım

Öz Huzur Oto Motor'da Audi marka araçlarınızın periyodik bakımının yapımını da üstleniyoruz. Yağ,Yağ Filtresi,Hava Filtresi,Polen Filtresi,Yakıt Filtresi gibi tüm gerekli yedek parçalar ve yağlar stoklarımızda mevcuttur. Tüm prosedörler standartlara ve aracın kitapçığında önerilen değerlere göre uygulanmaktadır.

Sivas Audi Bilgisayarlı Arıza Tespiti

Audi'nizde arıza lambası mı yanıyor? Veya araçta kimsenin tespit edemediği bir arıza mı mevcut? Hemen Öz Huzur Oto Motor'a getirin, Launch x431 arıza tespit cihazımızla arızayı saptayıp aracınızı tamir edelim.

audi modelleri

Audi Modelleri

Audi marka araçlarınızı servisimizde güvenle tamir ettirebilirsiniz. Audi marka araçlarınız Öz Huzur Oto Motor Tamir servisinde model/yıl bakılmaksınız tamir edilir. A1,A3,A4,A5,A6,A7,A8,Audi 100,Audi 80,Audi 90,Audi TT,Q2,Q3,Q5,Q7 ve S serisi araçlarınızın tamirleri yapılır. Motor,Şanzıman,Fren,Debriyaj sistemleri dahil birçok tamir alanı ve Bilgisayarlı Arıza Tespiti olanağıyla.

Audi Tarihçesi

Audi Almanya’daki en eski otomobil üreticilerinden biridir. 1932 yılında Audi markasını DKW, Horch ve Wanderer otomobil firmaları birleşerek oluşturmuşlardır. Auto Union Ag, Chemnitz sembolü olarak oluşan dört halka vurgular. Bu ,30’lu yıllarda Alman motorlu araç endüstrisinin motosikletten lüks sedana kadar ulaşan en geniş motor seçeneklerinin sunulduğunu sembolize eder.Amblemdeki dört yüzük araba birliği için bir araya gelip ittifak kuran dört firmayı simgeliyor.Audi ismi, firmanın eski yöneticilerinden olan mühendis August Horch tarafından verildi. Markaya kendi ismini vermeyen Horch, Latince'deki karşlığı olan Audi'yi buldu.

Tamir ve Bakım Hizmeti Verdiğimiz Markalar

Arabanızın yıllık bakımını doğru bir şekilde yapmak istiyorsanız güvenle bizi tercih edebilirsiniz. Öz Huzur Oto Motor olarak sivas oto yağ değişimi ve sivas oto tamir sektöründe 40 yılı aşkın tecrübemizle hizmet vermekteyiz. Aracınızın KM'si farketmeksizin 15 bin, 30 bin, 90 bin gibi tüm periyodik bakımlarını orjinal yedek parçalar ve orjinal motor yağı kullanarak yapıyoruz. Yağ değişimi, Debriyaj Seti değişimi, Yağ ve Hava Filtresi değişimi gibi periyodik bakımların yanı sıra ağır bakım da yapmaktayız.

Kullandığımız Markalar

Orjinal OEM Ürünlerimizle Aracınız Hep İlk Günki Gibi.
Aracınızın tamir ve bakımı için Hemen Arayın