Sivas Volkswagen Servisi - Tamir ve Bakım - Serçe

0542 377 19 37
Rasim KARAÇALI Hemen Ara

Randevu & Bilgi için Bizi Arayın

Sivas'ta aracınızı güvenle teslim edebileceğiniz bir oto servis. Sadece orjinal ürünler kullanmaktayız.
Ara
Sivas Volkswagen Servisi

Sivas Volkswagen Özel Servisi

Sivas Volkswagen Tamir

Öz Huzur Oto Motor Tamir & Bakım Servisi olarak Volkswagen marka araçlarınızı gerekli özeni göstererek tamir ediyoruz. Yedek parça konusunda sizin isteğiniz ve bizim önerimiz doğrultusunda hareket ediyoruz.

Sivas Volkswagen Periyodik Bakım

Öz Huzur Oto Motor'da Volkswagen marka araçlarınızın periyodik bakımının yapımını da üstleniyoruz. Yağ,Yağ Filtresi,Hava Filtresi,Polen Filtresi,Yakıt Filtresi gibi tüm gerekli yedek parçalar ve yağlar stoklarımızda mevcuttur. Tüm prosedörler standartlara ve aracın kitapçığında önerilen değerlere göre uygulanmaktadır.

Sivas Volkswagen Bilgisayarlı Arıza Tespiti

Volkswageninizde arıza lambası mı yanıyor? Veya araçta kimsenin tespit edemediği bir arıza mı mevcut? Hemen Öz Huzur Oto Motor'a getirin, Launch x431 arıza tespit cihazımızla arızayı saptayıp aracınızı tamir edelim.

Volkswagen Modelleri

Volkswagen Modelleri

Volkswagen marka araçlarınızı servisimizde güvenle tamir ettirebilirsiniz. Yıl sınırı olmadan tüm VW marka araçlara tamir hizmeti vermekteyiz. Polo,Golf,Jetta,Passat,Tiguan,CC,Arteon,Bettle,Scirocco,Passat Variant,Touareg,Transporter,Caddy,Amarok,Caravelle,Bora,Eos,Lupo,Touran,Vento, T-Roc, Taigo, T-Cross model araçlarınız tamir edilir.

Volkswagen Tarihçesi

Almancada halkın arabası anlamına gelen "Volkswagen",1937'de Alman Otomotiv Birliği tarafından açılmıştır. İkinci dünya savaşı sırasında tüm fabrikasyon gücünü orduya adayan marka savaş sonrası milli yöneticilerin yönetim kuruluna katıldığı bir otomobil firması haline gelmiştir. Dünyada ilk hava soğutmalı motoru üreten Volkswagen, gerekçe olarak savaş sırasında Rusya'da sıvı soğutmalı araçların soğuk hava şartlarında bozulmasını göstermiştir. Yıllar içerisinde türlü değişikliklere gidilerek 1953 yılında en çok seri üretim yapan otomobil firması olmuştur. Firmanın 1987 yılında özel olarak ürettiği Golf GL, avrupanın en çok satılan arabası olmuştur. Golf serisi günümüzde hala segmentinin en çok satan arabalarından biri.

Tamir ve Bakım Hizmeti Verdiğimiz Markalar

Arabanızın yıllık bakımını doğru bir şekilde yapmak istiyorsanız güvenle bizi tercih edebilirsiniz. Öz Huzur Oto Motor olarak sivas oto yağ değişimi ve sivas oto tamir sektöründe 40 yılı aşkın tecrübemizle hizmet vermekteyiz. Aracınızın KM'si farketmeksizin 15 bin, 30 bin, 90 bin gibi tüm periyodik bakımlarını orjinal yedek parçalar ve orjinal motor yağı kullanarak yapıyoruz. Yağ değişimi, Debriyaj Seti değişimi, Yağ ve Hava Filtresi değişimi gibi periyodik bakımların yanı sıra ağır bakım da yapmaktayız.

Kullandığımız Markalar

Orjinal OEM Ürünlerimizle Aracınız Hep İlk Günki Gibi.
Aracınızın tamir ve bakımı için Hemen Arayın