Sivas Mazda Servisi - Tamir ve Bakım - Serçe

0542 377 19 37
Rasim KARAÇALI Hemen Ara

Randevu & Bilgi için Bizi Arayın

Sivas'ta aracınızı güvenle teslim edebileceğiniz bir oto servis. Sadece orjinal ürünler kullanmaktayız.
Ara
Sivas Mazda Servisi

Sivas Mazda Özel Servisi

Sivas Mazda Tamir

Öz Huzur Oto Motor Tamir & Bakım Servisi olarak Mazda marka araçlarınızı gerekli özeni göstererek tamir ediyoruz. Yedek parça konusunda sizin isteğiniz ve bizim önerimiz doğrultusunda hareket ediyoruz.

Sivas Mazda Periyodik Bakım

Öz Huzur Oto Motor'da Mazda marka araçlarınızın periyodik bakımının yapımını da üstleniyoruz. Yağ,Yağ Filtresi,Hava Filtresi,Polen Filtresi,Yakıt Filtresi gibi tüm gerekli yedek parçalar ve yağlar stoklarımızda mevcuttur. Tüm prosedörler standartlara ve aracın kitapçığında önerilen değerlere göre uygulanmaktadır.

Sivas Mazda Bilgisayarlı Arıza Tespiti

Mazda aracınızda arıza lambası mı yanıyor? Veya araçta kimsenin tespit edemediği bir arıza mı mevcut? Hemen Öz Huzur Oto Motor'a getirin, Launch x431 arıza tespit cihazımızla arızayı saptayıp aracınızı tamir edelim.

Mazda Modelleri

Mazda Modelleri

Mazda marka araçlarınız servisimizde tamir edilir. Mazda 2, 3, 5, 6, CX-3, CX-5, MX-5, 323 ve 626 ve diğer modellerin tamiri Öz Huzur Oto Motor'da.

Mazda Tarihçesi

1920 Yılında şu anki sektöründen çok farklı bir sektörde,şişe mantarı yapımı için kurulan Mazda firması Japonya menşeilidir. İlk kez 1931 yılında MazdaGo ismiyle üç tekerlekli bir motorsiklet satışa sunmuştur.1961 yılında gücüne oranla çok daha hafif olan vankel motor teknolojisiyle adını duyurdu ve büyük bir başarı yakaladı.1983'te ürettiği Mazda 626 ile yılın otomobili ödülüne layık görüldükten 3 yıl sonra spor otomobili RX-7 ile dünya hız rekorunu kırmıştır. Mazda 6 ile 2003 yılında onlarca (tahminen 60-70 adet) uluslararası ödül almıştır. Hemen 5 yıl ardından Mazda 2 modeli 2008'in otomobili seçilmiştir. Ford'un %33 hissesine sahip olduğu Mazda, özgün spor tasarımlı ve sıradışı araçlarıyla faaliyetlerine günümüzde de devam etmektedir.

Tamir ve Bakım Hizmeti Verdiğimiz Markalar

Arabanızın yıllık bakımını doğru bir şekilde yapmak istiyorsanız güvenle bizi tercih edebilirsiniz. Öz Huzur Oto Motor olarak sivas oto yağ değişimi ve sivas oto tamir sektöründe 40 yılı aşkın tecrübemizle hizmet vermekteyiz. Aracınızın KM'si farketmeksizin 15 bin, 30 bin, 90 bin gibi tüm periyodik bakımlarını orjinal yedek parçalar ve orjinal motor yağı kullanarak yapıyoruz. Yağ değişimi, Debriyaj Seti değişimi, Yağ ve Hava Filtresi değişimi gibi periyodik bakımların yanı sıra ağır bakım da yapmaktayız.

Kullandığımız Markalar

Orjinal OEM Ürünlerimizle Aracınız Hep İlk Günki Gibi.
Aracınızın tamir ve bakımı için Hemen Arayın